Yorki i my
czwartek, 11 sierpnia 2011
Powitanie
Witajcie , może kilka słów o mnie i o moim Yorku.
Nazywam się Iza i mam Yorka Tofika , Tofik ma 3 miesiące.
To na razie tyle w razie jakichkolwiek pytań proszę pytać w komentarzach.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz