czwartek, 11 sierpnia 2011

Powitanie

Witajcie , może kilka słów o mnie i o moim Yorku.

Nazywam się Iza i mam Yorka Tofika , Tofik ma 3 miesiące.

To na razie tyle w razie jakichkolwiek pytań proszę pytać w komentarzach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz